1 Yaş Üzeri Yetişkin Kediler İçin Nd Kuzulu Kedi Maması 1,5Kg

1 Yaş Üzeri Yetişkin Kediler İçin Nd Kuzulu Kedi Maması 1,5Kg

75,00 TL
Kategori : Kedi Maması
Marka : N&D
Mama Türleri : Yetişkin Kedi Maması
Paket KG : 0-3 Kg
İçerik : Kuzulu
Fiyat : 63,56 TL + KDV
Havale : 72,75 TL (%3.00 havale indirimi)
8,70 TL den başlayan taksitlerle!!
1

1 Yaş Üzeri Yetişkin Kediler İçin Nd Kuzulu Kedi Maması 1,5Kg

Nd Az Düşük Tahıllı KUZULU Kedi Maması 1,5 Kg

1 yaş ve üzeri yetişkin kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak içeriğe sahip kuzu etli ve yaban mersinli GDO’suz düşük tahıllı kuru mama. Protein bakımından zengin olan mama kedinizin damak tadına uyar ve onun keyifle yiyeceği aromaya sahiptir. Mama içerisinde bulunan kuzu eti kediniz için protein kaynağıdır. Protein kedinizin kas yapısının güçlenmesine yardımcı olur. Bu sayede yetişkin dostunuz kuvvetli bir yapıda sahip olur. N&D az tahıllı yetişkin kedi maması %25 36 ham protein değerine sahiptir. N&D mama içerisinde bulunan yaban mersini ise kediniz için antioksidan ve vitamini kaynağıdır. Antioksidanlı formül kedinizin hastalıklara karşı direnç kazanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. N&D Low Lamb Blueberry kedi maması dengelenmiş miktarda yağ ve karbonhidrat içermektedir. Bu sayede kedinizin aşırı kilo almasının, kilo problemi yaşamasının ve organ sağlığının bozulması önlenmiş olur. Mama içerisinde bulunan düşük tahıl GDO’suz olduğundan çok hassas olmayan kediler için uygundur. Tahıl kediniz için lif kaynağıdır ve bağırsak sağlığına da doğrudan etki etmektedir. Kolay sindirilebilir besin ve protein kaynağına sahip olan kuru mama kedinizin sindirim sağlığını zorlamaz. Bağırsak hareketlerini düzenler ve mide sağlığını korur. Kedinizin severek tüketeceği N&D mama onun günlük besin ihtiyaçlarını karşılar. Zengin ve taze içeriği ile birlikte, kedinizin hücre sağlığını korur hücre yaşlanmasını yavaşlatır. Düşük kan şekeri endeksi ile kedinizi diyabet rahatsızlığına karşı korur. Kedinizin hem damak tadına hem de metabolizma yapısına uygun olarak formüle edilmiştir. Kedinizin uygun bir beslenme gerçekleştirmesi için özel olarak hazırlanan mama onun organ sağlığını da korumaya yardımcı olur. Güçlendirilmiş formülü sayesinde eklem kemik ve organ sağlığı korunur. Ayrıca taurin desteği sayesinde kedinizin göz ve kalp sağlığı korunur beyin gelişimi desteklenir.

UYARI

Kedinizi daha önce farklı bir mama ile besliyorsanız mevcut mama ile N&D Low Lamb Blueberry mamayı karıştırarak veriniz.

Kedinizin su kabında taze içme suyu bulundurunuz.

Mamayı ağzı kapalı olarak kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.


İÇİNDEKİLER: Taze kemiksiz kuzu eti (22%25), kurutulmuş kuzu eti (20%25), kılçıksız buğday (10%25), Yulaflar (10%25), hayvansal yağ, kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı eti, kurutulmuş ringa balığı eti, balık yağı, hidrolize hayvansal proteinler, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuc kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin, fructooligosakkarid, mannan-oligosakkaritler, toz yaban mersini (0.5%25), kurutulmuş tatlı portakal, kurutulmuş elma, nar tozu, ıspanak tozu, pisilyum (0.3%25), frenk üzümü tozu, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (0.2%25), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham protein 36.00%25; Ham yağlar 20.00%25; Ham lifler 1.90%25; Ham kül 8.10%25; Kalsiyum 1.30%25; Fosfor 1.20%25; Magnezyum 0.11%25; Omega-6 3.40%25; Omega-3 0.90%25; DHA 0.50%25; EPA 0.30%25; Glukosamin 1200mg/kg; Kondroitin 900mg/kg

BENZER ÜRÜNLER
    TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
    Kapat
    IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.