Brit Care Missy Sterilised Kedi Maması 7kg

Brit Care Missy Sterilised Kedi Maması 7kg

%15
212,50 TL
250,00 TL
Kategori : Kedi Maması
Marka : BritCare
Mama Türleri : Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Paket KG : 4-10 kg
İçerik : Kümes Hayvanlı
Fiyat : 211,86 TL + KDV
Havale : 206,12 TL (%3.00 havale indirimi)
24,66 TL den başlayan taksitlerle!!
4

Brit Care Missy Sterilised Kedi Maması 7kg

Brit Care Cat Missy Tavuklu ve Pirinçli Kuru Mama 7 KG
1 ile 7 yaş arasındaki kısırlaştırılmış kedilerin beslenme ihtiyaçları için formüle edilmiş besleyici tavuklu kuru mama. Kısırlaştırılmış kedilerin özel ihtiyaçlarına uygun olan mama böbrek fonksiyonları ve idrar yollarının korunmasına yardımcıdır. Kısırlaştırılma işleminden sonra kediler sakinleşirler ve hareketliliklerini kaybederler. Aşırı yağlı mamalar onların kilo almasına neden olduklarından, kısırlaştırılmış kediler için az miktarda yağ içeren mamalar tercih edilmelidir. Bu sayede kediniz sağlıklı ve kaliteli bir beslenme gerçekleştirmiş olur. Uygun boyuttaki mama taneleri kedilerinizin diş yapısını da zorlanamadan kolaylıkla çiğneyebilmesi için tasarlanmıştır.
        Tavuk eti ile aroma edilmiş mama, kedilerin seveceği lezzettedir. Ayrıca yüksek oranda sindirilebilir özelliğe sahiptir. Böylece kediniz sindirim zorluğu çekmez. Kısırlaştıran kedilerin bu işlemden sonra idrar yolları da oldukça hassaslaşır. Bu nedenle onların daima kısırlaştırılmış kedi maması ile beslenmeleri gerekmektedir. Brit Care mama böbrek ve idrar kesesinde taş oluşumunu önler. Hücrelerin yenilenmesini sağlarken onları yaşlanmaya karşı koruyan antioksidanlar içerir. Sağlıklı deri ve tüy sağlığı için somon içeren mama kedilerinizin tüy sağlığının artmasına yardımcıdır. Ayrıca bağışıklık sistemi için de etkili olan antioksidanlar kedilerinizin hastalıklara karşı direnç kazanmalarına yardımcı olurlar.

Missy:" Benim adım Missy ve dışarı çıkmayı pek sevmiyorum. Vahşi kedilerden ve diğer birçok şehir karmaşasından korkuyorum. Doktorumun sağlık sorunlarım nedeniyle kısırlaştırılmam gerektiğini söyledi. Bu durumu ameliyattan sonra kendime geldiğimde öğrendim. Bu ameliyattan sonra sahibim kilo almamı istemiyordu. Bu sebeple bana yeni bir mama aldı. Yeni mamam normal kilomu korumama çok yardımcı oldu. Bununla birlikte dengeli mineral içeriğine ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü idrar yoğunluğunu azaltarak birçok böbrek hastalığına yakalanma riskinide ortadan kaldırmış oldu."
İçindekiler : Dehidre tavuk (20%25), pirinç, kemiksiz tavuk (14%25), dehidre hindi(14%25), tavuk yağı, pirinç kepeği, kurutulmuş elma, sarımsaklı maya, tavuk ciğeri (2%25), somon yağı, mannanoligosakkarit (155 mg/kg), fruktooligosakkarit (125 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (85 mg/kg),  yalancı iğde (50 mg/kg)
Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Kedinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.

BENZER ÜRÜNLER
    TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
    Kapat
    IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.