Pro Plan Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 3 Kg

Pro Plan Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 3 Kg

%15
127,42 TL
149,90 TL
Kategori : Kedi Maması
Marka : ProPlan
Mama Türleri : Yaşlı Kedi Maması
Paket KG : 0-3 Kg
İçerik : Kümes Hayvanlı
Fiyat : 127,03 TL + KDV
Havale : 123,59 TL (%3.00 havale indirimi)
14,79 TL den başlayan taksitlerle!!
4

Pro Plan Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 3 Kg Proplan

Pro Plan Vital Adult %2B7  3 Kg- Yaşlı Kediler için Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 

%2B7 yaşın üzerindeki kedilerde temel yaşamsal fonksiyonları destekler. Pro Plan'a özel Longevis formülasyonu yaşlı kedilerin spesifik ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. 7 yaş ve üzerindeki kediler, kırmızı kan hücrelerinde düşüş, yağ emilimi ve vücut ağırlığında azalma gibi bazı belirgin fizyolojik ve metabolik değişikliklere maruz kalmaktadırlar.LONGEVIS formülasyonunun, 7 yaş ve üzerindeki kedilerin yaşam süresini ve ayrıca kalitesini ortalama olarak 1 yılın üzerinde arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
 
 
Kırmızı kan hücrelerini ve hematokrit seviyesini arttırdığı,Vitamin E emiliminin ve dolaşımdaki seviyesinin arttırılması sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirdiği,Vücuttaki protein depolarının sürdürülebilirliğini sağladığı ve vücut ağırlığını koruduğu ispatlanmıştır.

 • Doğal antioksidanlar, lif ve yağ asitleri içermektedir.
 • Özel karışımı sayesinde yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasını geciktirir. Gözle görülebilir sonuçlarını yaklaşık 3 aylık beslenme sonrasında gözlemleyebilirsiniz.
 • Özelikle yaşlı kedilerin sindirim ve bağışıklık sisteminin desteklenmesini hedefler ve daha iyi bağırsak sağlığı için mikrofloranın dengelenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bağısaklarda iyi bakterilerin sayıca artışını destekleyen doğal bir prebiyotik olan hindiba kökü vardır.
 • Yüksek sindirilebilirliğe sahip diyet, içeriğindeli yüksek düzeyde vitaminler , ekstra betakaroten içeriği sayesinde temel yaşamsal fonksiyonları destekler.
 • Zenginleştirilmiş Vitamin E içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.
 • Sağlıklı idrar yolları sistemi için dengeli mineral içeriği sayesinde idrar taşları oluşumunun önlenmesine yardımcı olmak için idrar ph ının güvenli aralıkta tutulmasını destekler.
Günlük Besleme miktarı:
Kedi ağırlığı        7-11 yaş arası           %2B12 yaş üstü
2-4 kg               25-50 gr                   30-55 gr
4-6 kg               50-80 gr                   55-85 gr
6-8 kg               80-105 gr                 85-115 gr

BENZER ÜRÜNLER
  TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
  Kapat
  IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.