Proplan House Cat Tavuklu Prinçli Kedi Maması 3 Kg

Proplan House Cat Tavuklu Prinçli Kedi Maması 3 Kg

%15
127,42 TL
149,90 TL
Kategori : Kedi Maması
Marka : ProPlan
Mama Türleri : Yetişkin Kedi Maması
Paket KG : 0-3 Kg
İçerik : Kümes Hayvanlı
Fiyat : 127,03 TL + KDV
Havale : 123,59 TL (%3.00 havale indirimi)
14,79 TL den başlayan taksitlerle!!
4

Proplan House Cat Tavuklu Prinçli Kedi Maması 3 Kg Pro Plan

Pro Plan House Cat 3 Kg- Evde yaşayan kediler için kuru mama

Kedi sahipleri, dışarıda yaşayan kedilerin karşılaşabilecekleri bir çok risk ve tehlike faktörlerini önleyebilmek için kedilerini evde tutmayı tercih etmektedirler ve bu şekilde aynı evi paylaşmaktan büyük mutluluk duyarlar. Evde yaşayan kediler daha uzun ve sağlıklı yaşamaya yatkındırlar. Dışarıda yaşayan kediler ile kıyaslandığında yaralanmalar ve sağlıkları ile ilgili rahatsızlıklara daha az oranda maruz kalırlar.
 • Evde yaşayan yetişkin kediler için sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar.
 • Yüksek kaliteli tavuk, yumurta ve pirinç içeriği sayesinde sindirilebilirliği ve lezzetliliği üst düzeyde tutmaktadır.
 • Yüksek orandaki protein içeriği ve düşük yağ oranı sayesinde evde yaşayan kedilerin uygun vücut kondisyonunun korunmasına yardımcı olur.
 • Tüy yumağı oluşumunu engellemek ve sindirim sisteminden güvenli bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak amacıyla yulaf lifi ve selüloz içeriğine sahiptir. Ayrıca esansiyel besleyiciler sayesinde tüylerin aşırı dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken ayrıca sağlıklı deri ve tüy oluşumunu destekler.
 • Evde yaşayan kedilerin özellikle daha fazla yatkın olabilecekleri idrar yolu rhatsızlıklarının önlenebilmesi amacıyla dengeli oranlarda esansiyel mineraller içerir ve bu sayede idrar pHsını dengeleyerek taş oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
 • İçeriğinde yer alan hindiba kökü sayesinde dışkı kokusunun 20 oranında azalmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

BENZER ÜRÜNLER
  TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
  Kapat
  IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.