Yavru Kediler İçin Green Fields Kedi Köpek Şampuanı 200ml

Yavru Kediler İçin Green Fields Kedi Köpek Şampuanı 200ml

%10
46,80 TL
52,00 TL
Kategori : Kedi Şampuanları
Marka : Green Fields
Fiyat : 44,07 TL + KDV
Havale : 45,40 TL (%3.00 havale indirimi)
5,43 TL den başlayan taksitlerle!!
7

Yavru Kediler İçin Green Fields Kedi Köpek Şampuanı 200ml

 

GREEN FIELDS MY FIRST PUPPY KITTEN YAVRU KÖPEK ŞAMPUANI 200 ML

 
Yumuşak temizliyicisi ve formülüyle kedilerin ve yavru köpeklerin hassas derileri için rahatlıkla kullanabileceğiniz ideal bir şampuan.
 
Hepimiz petimize en iyi bakımı sağlamak isteriz. Dikkatle araştırılarak geliştirilen Green fields ürünleri diğer şampuanlardan pek çok açıdan farklıdır. Doğanın kendisinde bulunan yumuşatıcı ve besleyici etmenler Green fields uzmanlarına ilham vermiştir.

İçeriğinde kullanılan ipek durulamadan sonra geride incecik bir film tabakası bırakır. Bu tabaka cildi ve tüyleri yumuşatır ve cildin kendi doğal nemini bozmadan kurumayı engeller.Dünyadaki en iyi doğal yağlar ve kabuklu deniz hayvanlarından alınan bileşimler tüylere ekstra güç ve kalınlık veirir. Kuşlar hassas tüylerini koruyabilmek için en iyi doğal nemlendirici ajanlara sahiptirler. Green Fileds uzmanları kuşlardaki bu mucize bileşimi üretebildiler. Bu sayede petinizin tüyleri bütün yıl boyunca en iyi formunda kalır. Bu özellik sadece Green Fields ürünlerinde vardır.
 
Bu nemlendirici ve yumuşatıcıların yanı sıra şampuanların içeriğine petinizin hassas cildini beslemesi için çeşitli vitaminler ve proteinler de eklenmiştir. Ayrıca petinizin hassas gözlerini de düşünerek Green Fileds ürünleri göz yakmayan bileşimlerle üretilmiştir.
 
Kullanımı: Köpeğinizin tüylerini iyice ıslattıktan sonra az miktarda şampuanı bütün vucuduna dağtınız ve köpürtünüz. Bir kaç dakika bklettikten sonra ılık suyla durulayınız. Green fileds ürünleri ile petinizi istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz.

 

BENZER ÜRÜNLER
    TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER
    Kapat
    IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.