Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat Yöntemleri :

- Havalesi / EFT ile ödeme

Lukapetmarket.com’dan Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme Sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde eğer havale indirimi belirtilmiş ise % 3 indirim yapılır. 1 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

- Kredi Kartı ile ödeme

lukapetmarket.com 
128 Bit SSLüzerinden Visave Master Cardkredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Lukapetmarket.com' dan , anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

- Teslimat

Luka Pet Market Türkiyenin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Luka Pet Market güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hafta içi saat 17:00 e kadar Cumartesi ise 13:00 e kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

Vermiş olduğunuz siparişler, en geç siparişin verildiği günden sonraki 3. iş gününde kargoya teslim edilir.Sipariş etmiş olduğunuz ürünler, siparişinizden sonra en geç 5. iş gününde elinize ulaşmış olacaktır. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) size teslim edilebilmektedir.

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu "Mesajlarım" bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

Hatırlatmalar;
1- Luka Pet Market sitesinde sergilediği ürünlerin tanıtım sayfalarının altında özel bir not olmadıkça tamamını stoklarında bulundurmaktadır. Günlük satışlar neticesinde stoğumuzda tükenen ürünler hızla tedarikci firmalardan temin edilmekte ve bu aradaki gelişmeler müşterilerimize mail veya telefon yolu ile bildirilmektedir.
2- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri Luka Pet Market'e ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.
3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.
 

KARGO TESLİMATLARI BULUNDUĞUNUZ BÖLGEYE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR. BULUNDUĞUNUZ BÖLGE MOBİL BÖLGE KAPSAMINDAYSA BU SÜRE NORMAL SÜRENİN ÜZERİNE ÇIKABİLİR. KARGO TESLİMAT SÜRELERİNİ KARGO ŞİRKETLERİNİN WEB SAYFALARINDAN GÖREBİLİRSİNİZ.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.