İade ve İptal Şartları

 Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde mağazamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.


* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* Mağazamız tarafından gönderilen ürünlerin herhangi bir son kullanım tarihi geçmesi ya da ayıplı ürün olması halinde değişim veya iade işleminde kargo ücreti firmamıza aittir.

* Müşteri tarafından teslim alınan sipariş ile ilgili bireysel olarak müşterinin kendi sebeplerinizden dolayı değişim veya iade yapıldığında kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Bu durumda ‘’Karşı ödemeli gelen kargolar değişim ise kabul edilmeyecek olup iade için geldiğinde, iade tutarından kargo ücreti kesilerek iade ücreti yapılacaktır’’.

* Değişim ve iade kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanacağı durumlarda tarafımızdanups kargo anlaşma numarası istenilerek ‘UPS’’ kargo ile firmamıza gönderilmesi gerekmektedir.

* İade kargonuzLukapet' ulaştıktan ve ürün kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. Havale ödeme seçeneği ile gerçekleştirilen alışverişlerin iadesi müşterinin banka hesabına gönderilmektedir.

 


IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.