TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Tüm sıcaklığı ve güzelliği ile evinizin bir bireyi olacak yavru kediniz için uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz. Yavru kedinizin gelişim çağında ihtiyaç duyacağı farklı gereksinimler olacaktır. Bunlar; yavru kedi maması, yavru kedi konserve mamaları, kedi kumu, kedi oyuncağı gibi ihtiyaçlar olabilir. İşte, tüm bu ihtiyaçlarda her zaman sizlerin ve sevimli kedinizin yanında olmaya gayret edeceğiz.

yavrukediihtiyaçları

Yavru Kedi İhtiyaçları

Yavru kedinizin ana ihtiyaçlarından olan mama kullanımında dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi, kapalı ve orijinal paketli mamalardır. Yavrunuzun ihtiyaçlarına göre mama seçimi yapmanız, son derece önemlidir. Bilindik kedi maması markalarını tercih etmeniz, yavru kediler için hayati önem taşımaktadır. Luka Pet Market, olarak kaliteli markalar ile çalışmaktayız. Tüm ürünlerimiz; kapalı, orijinal paket ve uygun koşullarda saklanan mamalardır. 

Yavru Kedi Mamaları

Orijinal ürün garantisi ve güvenilir hizmet anlayışımız ile yavru kediniz için yüzlerce çeşit yavru kedi maması için tıklayın!

Konserve Mamalar

Kedinizi, kuru mama ile beslenmesinin yanında abartmamak şartı ile konserve kedi mamaları ile beslenmesini destekleyebilirsiniz. Konserve kedi mamaları için tıklayın!

Yavru Kediler İçin Kum ve Tuvalet Alışkanlığı

Tuvalet eğitimine küçük yaşlarda başlamanız son derece önemlidir. Özellikle, küçük yaşlarda bakmaya başladığınız kediniz için tuvalet alışkanlığı kazandırmanız hayati önem taşır. Aksi takdirde ilerleyen yaşlarda tuvalet alışkanlığı kazandırmak, zor anlar yaşamanıza sebep olabilir. Evinizin, fazla ayak altı olmayan sakin bir yerine kedi tuvalet kabı ve kumunu yerleştirmeniz kedinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Kedi Kumları İçin tıklayın!
Kedi Tuvaletleri İçin tıklayın!

Kedi Tuvaleti Kum Kürekleri İçin tıklayın!

Kedinizi Güvenle Yanınıza Alın

Kedinizi, veteriner hekime götürmeniz ya da yanınıza almanız gereken durumlarda, mutlaka bir kedi taşıma kutusuna ihtiyacınız olacaktır. Birbirinden farklı seçenekler ile kedi taşıma kutuları için tıklayın!

Bakım Ürünleri

Kedinizin yaşamı boyunca ihtiyaç duyabileceği her türlü; vitamin, deri ve tüy sağlığı, göz ve kulak sağlığı gibi bakım ürünlerini satın almak için tıklayın!

Luka Pet Market olarak sevimli dostunuzun ihtiyaçlarında her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. 11 yıllık tecrübemiz ile memnuniyetinizi sağlamak için daima çalışıyor olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.