TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Eve sevimli bir küçük dost geldi ve şimdiden bir birey olma yolunda hızla ilerliyor. Sevimli yavru köpeğinizin gelişim çağında ihtiyaç duyacağı bazı gereksinimler vardır. Bunlar; yavru köpek maması, konserve mamalar, oyuncaklar gibi ihtiyaçlar olabilir. İşte, tüm bu ihtiyaçlarda her zaman sizlerin ve sevimli köpeğinizin yanında olmaya gayret edeceğiz.

yavruköpekdünyasıveihtiyaçları

Yavru Köpek İhtiyaçları

Yavru köpeğinizin ana ihtiyaçlarından olan mama kullanımında dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi, kapalı ve orijinal paketli mamalardır. Yavrunuzun ihtiyaçlarına göre mama seçimi yapmanız, son derece önemlidir. Bilindik köpek maması markalarını tercih etmeniz, yavru köpekler için hayati önem taşımaktadır. Luka Pet Market, olarak kaliteli markalar ile çalışmaktayız. Tüm ürünlerimiz; kapalı, orijinal paket ve uygun koşullarda saklanan mamalardır. 

Yavru Köpek Mamaları

Orijinal ürün garantisi ve güvenilir hizmet anlayışımız ile yavru köpekler için yüzlerce çeşit yavru köpek maması için tıklayın!

Konserve Mamalar

Köpeğinizi, kuru mama ile beslenmesinin yanında abartmamak şartı ile konserve köpek mamaları ile beslenmesini destekleyebilirsiniz. Konserve köpek mamaları için tıklayın!

Yavru Köpekler İçin Tuvalet Alışkanlığı

Tuvalet eğitimine küçük yaşlarda başlamanız son derece önemlidir. Özellikle, küçük yaşlarda bakmaya başladığınız köpeğiniz için tuvalet alışkanlığı kazandırmanız hayati önem taşır. Aksi takdirde ilerleyen yaşlarda tuvalet alışkanlığı kazandırmak, zor anlar yaşamanıza sebep olabilir. 

Tuvalet Eğitimi Pedi İçin tıklayın!

Köpeğinizi Güvenle Yanınıza Alın

Köpeğinizi, veteriner hekime götürmeniz ya da yanınıza almanız gereken durumlarda, mutlaka bir köpek taşıma kutusuna ihtiyacınız olacaktır. Birbirinden farklı seçenekler ile köpek taşıma kutuları için tıklayın!

Bakım Ürünleri

Köpeğinizin yaşamı boyunca ihtiyaç duyabileceği her türlü; vitamin, deri ve tüy sağlığı, göz ve kulak sağlığı gibi bakım ürünlerini satın almak için tıklayın!

Konforlu Alan Oluşturun

Yavru köpeğinizin rahat bir şekilde uyuyabilmesi için ona en uygun yatakları tercih etmelisiniz. Köpek yatakları için tıklayın!

Luka Pet Market olarak sevimli dostunuzun ihtiyaçlarında her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. 11 yıllık tecrübemiz ile memnuniyetinizi sağlamak için daima çalışıyor olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!